Movies
Ratings
220
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
Furious 7Rated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 2.5
Legally BlondeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
SpyRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0- ActressesRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 3.5
Innocent StepsRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 3.5