Series
Ratings
17
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 3.5
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Men on a MissionRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0