Movies
Ratings
436- The Great FloodRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0- UprisingRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
My Annoying BrotherRated ★ 2.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0- Sex Is ZeroRated ★ 2.0

HuntRated ★ 3.5- Steel RainRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0