Titles you rated
The AttorneyRated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0- A House of DynamiteRated ★ 3.0
- Good NewsRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- Love UntangledRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Project A Part IIRated ★ 3.5
Project ARated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 3.5- Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Scent of LoveRated ★ 3.5