Movies
Ratings
363
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Last Action HeroRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
CommandoRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Bicentennial ManRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.0
Bad BoysRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
BeetlejuiceRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
Cool RunningsRated ★ 3.0
Outrage BeyondRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 4.0
Apocalypse NowRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 3.0
PredatorRated ★ 5.0