Movies
Ratings
845- Family PackRated ★ 3.0
- RevelationRated ★ 2.0
- Enola Holmes 2Rated ★ 2.0
Men of PlasticRated ★ 2.0
ElementalRated ★ 4.0
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 2.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 3.5- One More TimeRated ★ 3.0
- ChevalierRated ★ 3.5

John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.0- A Beautiful LifeRated ★ 2.0
Billionaire Boys ClubRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
Castle in the SkyRated ★ 3.5
West Side StoryRated ★ 2.0
MortdecaiRated ★ 3.0
GentlemanRated ★ 2.0