Movies
Ratings
584
Pitch Perfect 3Rated ★ 4.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 2.5
That Sugar FilmRated ★ 3.5
Pikachu's VacationRated ★ 3.5
Oblivion Island: Haruka and the Magic MirrorRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Trick: The Movie 2Rated ★ 3.0
The FallRated ★ 3.5
PROMARERated ★ 4.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 3.5
Godzilla: King of the MonstersRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Frozen FeverRated ★ 2.5
Real SteelRated ★ 3.0
SPEC: Close~IncarnationRated ★ 3.0