Movies
Ratings
34
Look BackRated ★ 3.5- The People UpstairsRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 3.0- LobbyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0- Ghost TrainRated ★ 2.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The LovebirdsRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
Pitch Perfect 3Rated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0