Titles you rated
Friends with BenefitsRated ★ 4.0
Soul SurferRated ★ 4.0
Sex and the CityRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 4.0
TedRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
50/50Rated ★ 4.0
In Good CompanyRated ★ 3.0
The Break-UpRated ★ 5.0
The Blind SideRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 2.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 2.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
WantedRated ★ 4.0