Titles you rated
Fantastic Mr. FoxRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
MelancholiaRated ★ 3.5- MaterialistsRated ★ 2.0
WeaponsRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0
FlowRated ★ 4.5
Poor ThingsRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
BabygirlRated ★ 1.5
AnoraRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 2.5