Movies
Ratings
92
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
MotherRated ★ 3.0
White House DownRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
My PaparottiRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 2.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Shrek the ThirdRated ★ 4.0