Movies
Ratings
791
The Sixth SenseRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0- LobbyRated ★ 2.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Baby DriverRated ★ 3.5
ChicagoRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5