Titles you rated
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
SurrogatesRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5- Western SpaghettiRated ★ 5.0
- For the BirdsRated ★ 4.0
La lunaRated ★ 5.0- DUMB WAYS TO DIERated ★ 5.0