Movies
Ratings
589
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0- Good NewsRated ★ 4.0
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5- About FamilyRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5- It’s Okay!Rated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
The Straight StoryRated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.0
CasinoRated ★ 3.5- I, The ExecutionerRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 3.5