Movies
Ratings
1020
RashomonRated ★ 4.0
Closet MonsterRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 4.0
The Deep Blue SeaRated ★ 4.0
The Monuments MenRated ★ 3.5- In the SummerRated ★ 3.0
- Jack-Jack AttackRated ★ 2.5
- Geri's GameRated ★ 2.5
Hide and SeekRated ★ 2.5
Memories of the SwordRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 3.5- LavaRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 2.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.0