Movies
Ratings
178
A Hard DayRated ★ 3.0
The RevenantRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 5.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
Training DayRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 3.0
Doggy PooRated ★ 4.0
In the Line of FireRated ★ 3.0- PadakRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 2.0