Movies
Ratings
543
The BrutalistRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The FlashRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
BabylonRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.5