Movies
Ratings
84
Real SteelRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The TowerRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0