Series
Ratings
24
Kaguya-sama: Love Is War?Rated ★ 5.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 5.0
Classroom of the EliteRated ★ 4.0
No Game No LifeRated ★ 3.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 5.0
HyoukaRated ★ 5.0
TrickRated ★ 5.0
TrickRated ★ 5.0
TrickRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Friends Season 1Rated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 4.5
Cells at Work!Rated ★ 4.0
The Confidence Man JPRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 3.5
QuartetRated ★ 4.5
TamiouRated ★ 3.5
From Today, It's My Turn!!Rated ★ 3.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Atypical Crime Investigator, Hinako TodoRated ★ 4.0