Movies
Ratings
577
Don't Look UpRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
The Blind Melody AndhadhunRated ★ 4.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
RampageRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 4.5