Movies
Ratings
67
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0- Lan Kwai Fong 3Rated ★ 2.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.0
Portrait of a BeautyRated ★ 0.5
ObsessedRated ★ 2.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
August RushRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0