Movies
Ratings
488
The Great BeautyRated ★ 3.0- The World of LoveRated ★ 4.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
KOKUHORated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
One DayRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
A Normal FamilyRated ★ 3.5
I'm Still HereRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 4.0- MaterialistsRated ★ 3.5
- First SummerRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.5