Movies
Ratings
79
The Dark KnightRated ★ 5.0
FluRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
FuryRated ★ 5.0
HauntersRated ★ 5.0
QuickRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
MossRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 4.5