Movies
Ratings
329
The PriestsRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
A River Runs Through ItRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 1.5
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 2.0
Perfect GameRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 5.0
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 2.5
Baby and MeRated ★ 3.0