Titles you rated
ArrivalRated ★ 3.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Oz the Great and PowerfulRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0
Meet the FockersRated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0