Movies
Ratings
27
Before SunsetRated ★ 4.5
Coyote UglyRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Love LetterRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0