Titles you rated
Love LetterRated ★ 3.0
Hot Summer NightsRated ★ 4.5
Velvet GoldmineRated ★ 5.0
Adaptation.Rated ★ 5.0
AmélieRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Wicker ParkRated ★ 5.0
Annie HallRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
GyeongjuRated ★ 5.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The StudentRated ★ 4.5
FrankRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0