Movies
Ratings
342
MartyRated ★ 3.5- David Holzman's DiaryRated ★ 3.5
- Haircut MouseRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 3.5
DogtoothRated ★ 4.0
DheepanRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 3.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
The Green HornetRated ★ 3.0
Be Kind RewindRated ★ 3.5
ChefRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0
The Other Boleyn GirlRated ★ 3.0
Hail, Caesar!Rated ★ 4.5- Les MiserablesRated ★ 3.5
Pierrot le FouRated ★ 4.5- War of the ButtonsRated ★ 4.0
Tell No OneRated ★ 3.5