Titles you rated

The ChaserRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
The ServantRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
GravityRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
The HangoverRated ★ 4.5
IdentityRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0