Titles you rated
- The SuccessorRated ★ 2.5
- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.5
BugoniaRated ★ 3.5
BabygirlRated ★ 3.5- It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
- No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- Murder ReportRated ★ 3.0
- IncoherenceRated ★ 3.5
- Sima's SongRated ★ 4.0
- SunshineRated ★ 3.5
- Little Trouble GirlsRated ★ 3.0
- The BalconettesRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
The Seed of the Sacred FigRated ★ 4.0
The Great BeautyRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5