Movies
Ratings
886
The Super Mario Galaxy MovieRated ★ 3.5
HoppersRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0- Good FortuneRated ★ 3.0
- The Bad Guys 2Rated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 2.0
Minecraft: The MovieRated ★ 3.0- Dog ManRated ★ 3.5
Moana 2Rated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
Transformers OneRated ★ 3.5
The Garfield MovieRated ★ 2.0- Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Ghostbusters: Frozen EmpireRated ★ 2.5- The American Society of Magical NegroesRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0