Movies
Ratings
303
Zootopia 2Rated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 2.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5- Run To YouRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Midnight SunRated ★ 2.0- Murder ReportRated ★ 3.5
- Love UntangledRated ★ 4.0
- Only God Knows EverythingRated ★ 1.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Pretty CrazyRated ★ 1.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.5
Call Me ChihiroRated ★ 2.5
Men of PlasticRated ★ 2.0
Troll FactoryRated ★ 3.0- Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0