Movies
Ratings
712
Les MisérablesRated ★ 5.0- Looking UpRated ★ 0.5
JokerRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5- Park Hwa-youngRated ★ 3.5
- High SocietyRated ★ 0.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Sky of LoveRated ★ 2.0
More Than BlueRated ★ 2.0
Kick the MoonRated ★ 2.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
HulkRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 0.5