Movies
Ratings
473
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.0
PiRated ★ 5.0
ElephantRated ★ 5.0
You Ain't Seen Nothin' YetRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.0
The Act of KillingRated ★ 5.0
20 Days in MariupolRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The World of LoveRated ★ 3.5
- No Other ChoiceRated ★ 4.0
- It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Green FishRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.5
MovingRated ★ 5.0
Typhoon ClubRated ★ 2.0
MisericordiaRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
MotherRated ★ 5.0