Movies
Ratings
142- Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.5- The World of LoveRated ★ 4.5
BabygirlRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 2.5
Robot DreamsRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5