Titles you rated
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- Omniscient ReaderRated ★ 0.5
- After the HuntRated ★ 3.5
A Trip to the MoonRated ★ 4.0
Zootopia 2Rated ★ 3.0- MaterialistsRated ★ 3.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
BugoniaRated ★ 4.0
A Summer's TaleRated ★ 4.0
The CraftRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
The InternshipRated ★ 3.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
What Women WantRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5- LobbyRated ★ 2.5