Titles you rated
MonsterRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
TenetRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 3.5