Movies
Ratings
449
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Afro Samurai: ResurrectionRated ★ 4.0
Afro SamuraiRated ★ 4.5
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 2.5
R2B: Return to BaseRated ★ 1.5
Never Back DownRated ★ 2.0
RoboCopRated ★ 2.5
Crying FistRated ★ 2.5
Ocean's TwelveRated ★ 2.0
Million Dollar BabyRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 2.0
CrankRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 2.0- Marrying the MafiaRated ★ 1.0
Lovers' ConcertoRated ★ 2.0