Titles you rated
Us and ThemRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 1.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
YesterdayRated ★ 3.5
Triangle of SadnessRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5- The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
- The MatchRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0