Movies
Ratings
54
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.5
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.5
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
WantedRated ★ 3.5
Midnight in ParisRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.0
Patch AdamsRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 2.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0