Series
Ratings
36
MIU404Rated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
May I Blackmail You?Rated ★ 3.0
わろてんかRated ★ 3.5
SegodonRated ★ 4.0
Tiger & DragonRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 3.0
The Queen's ClassroomRated ★ 4.0
Beppin-sanRated ★ 2.5
Toto Nee-chanRated ★ 4.0
HiyokkoRated ★ 4.0
Naotora: The Lady WarlordRated ★ 3.5
Emergency Room 24 HoursRated ★ 4.0
Tokyo Love StoryRated ★ 4.0
Strategist KANBERated ★ 3.5
マッサンRated ★ 4.0
あさが来たRated ★ 4.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.0
Love and GloryRated ★ 3.5
GochisousanRated ★ 4.0