Titles you rated
SilencedRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
PunchRated ★ 3.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
SilmidoRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0