Movies
Ratings
324
Me Before YouRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The ThroneRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 5.0
SplitRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Silent HillRated ★ 4.0
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 2.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5