Movies
Ratings
865
BreathlessRated ★ 3.0
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
The BatmanRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 3.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5- Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
- WhiplashRated ★ 4.5