Movies
Ratings
840
WickedRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.5- MaterialistsRated ★ 1.5
Parallel MothersRated ★ 2.5- No Other ChoiceRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Kingdom of HeavenRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.5- Mothers' InstinctRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 4.0- Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 3.5