Movies
Ratings
15
Les MisérablesRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0