Movies
Ratings
37
ChicagoRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
The Last SupperRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
Star TrekRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0- Hear MeRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 5.0
PandorumRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 4.5