Movies
Ratings
1472
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.0- No More BetsRated ★ 2.5
Project Hail MaryRated ★ 4.5
Soul MateRated ★ 4.0- Method ActingRated ★ 1.0
- Die, My LoveRated ★ 3.5
Sentimental ValueRated ★ 3.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
HamnetRated ★ 4.0- Mad Dance OfficeRated ★ 4.0
- The King's WardenRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.5- Jay KellyRated ★ 5.0
- In the Tall GrassRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.5
SinnersRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5