Movies
Ratings
140
WhiplashRated ★ 5.0
LolitaRated ★ 5.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 5.0- Rules of DatingRated ★ 3.5
My BrotherRated ★ 3.5
Venus TalkRated ★ 3.5
The Mask of ZorroRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0
Our Summer in ProvenceRated ★ 5.0
Just FriendsRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 1.5
Barefoot GibongRated ★ 3.0
Another Public EnemyRated ★ 2.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.5
Charlie's Angels: Full ThrottleRated ★ 2.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.5
The ScentRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 3.5
Odd ThomasRated ★ 0.5
Starship TroopersRated ★ 4.0