Movies
Ratings
118
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
My Love, My BrideRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 4.0
26 YearsRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
A Beautiful MindRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 5.0
My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5- My Boss, My HeroRated ★ 4.0